کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو

نوشته شده در تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۷ در دسته

ترمیم مو

ترمیم مو

ترمیم مو یکی از روش های رفع کم پشتی مو می باشد. این روش برای افرادی که از کم پشتی مو رنج می برند و به دنبال راه حلی برای درمان آن هستند بسیار مناسب است. برای رفع کم پشتی موی سر روش های مختلفی وجود دارد. در ادامه بهترین روش ها و همچنین مزایای ترمیم مو را بیان خواهیم کرد. در حال حاضر بهترین روش ترمیم مو به روش HRT می باشد.

مزایای ترمیم مو

در ترمیم شما نیازی به بانک مو نخواهید داشت. مهم ترین برتری این روش بر کاشت مو همین مورد می باشد. البته مزایای ترمیم مو به همین مورد ختم نمی شود. یکی دیگر از مزایا آن انتخاب میزان تراکم مو توسط متقاضی است. بدین ترتیب تراکم موی سر شما کاملا به نظر شما بستگی دارد و از این نظر با محدودیتی مواجه نیستید.

یکی دیگر از مزایای ترمیم مو مناسب بودن این روش برای بانوان می باشد.

یکی دیگر از مزایای ترمیم مو این است که در این روش مشکلات کم پشتی مو هم که منشاء ارثی دارد هم قابل درمان است.

 

ترمیم مو به روش HRT

ترمیم مو به روش HRT یکی از جدیدترین روش های موجود است. ترمیم مو به روش HRT یک روش استاندارد و بین المللی است.  این روش دارای تاییده از سازمان FDA  (اداره مواد غذایی و دارویی آمریکا) نیز می باشد.

مزایای روش HRT

  1. یکی از اولین و مهم ترین مزایای روش HRT مدت زمان یک روزه آن است. در روش مذکور شما نیازی به مراجعه دوباره ندارید. تمام اقدامات لازم در یک روز انجام خواهد شد.
  2. یکی دیگر از مزایای روش HRT مورد تایید بودن این روش توسط وزارت بهداشت جمهوری اسلامی است. علاوه بر عدم وجود مشکلات بهداشتی، این روش از لحاظ شرعی هم مانعی ندارد و تایید لازم را دارا می باشد.
  3. از دیگر مزایای روش HRT طبیعی بودن این روش است. منظور از طبیعی بودن این است که شما با اطمینان خاطر می توانید به استخر بروید موهای خود را سشوار بکشید و همچنین از ژل موی سر و… استفاده نمایید.

 

توصیه های آخر: با توجه به مزایایی که در روش مذکور گفته شد این نکته را فراموش نکنید که افرادی به صورت کامل مشکل طاسی دارند باید کاشت مو  با روشهایی مانند : FUT,FIT و …. انجام دهند.

مورد دیگر هم اینکه برای سلامت ، بهداشت و زیبایی خود همیشه بهترین ها را انتخاب کنید. کلینیک زیبایی طب هیر با بهره مندی از کادر پزشکی مجرب آماده هر گونه خدمات در زمینه های کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت مژه و … می باشد.

ترمیم مو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم