کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو

نوشته شده در تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۷ در دسته

کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو و کاشت موی طبیعی

کاشت مو یکی از روش های درمان طاسی است. برای انجام این کار موهای مورد نیاز سر از سایر نقاط بدن برداشت می شوند. برای این کار پیاز مو را به صورت سالم و دست نخورده از نقاطی نظیر پشت سر ، سینه ، کتف ها و … برداشت کرده و به قسمت طاسی پیوند زده می شود. در ادامه به جدیدترین روش های کاشت مو در ایران اشاره خواهیم نمود و بهترین روش کاشت مو را برای شما شرح خواهیم داد.

 نکاتی چند درباره کاشت موی طبیعی

توجه داشته باشید هر چقدر بانک مو ی شما قوی تر باشد بعد از عمل دارای موهای پرپشت تر و ضخیم تری خواهید بود. بانک مو همانطور که به آن اشاره کردیم نقاطی از بدنتان است که موی مورد نیاز از آنجا تامین می شود.

مورد دیگری باید حتما رعایت کنید مراجعه به پزشک متخصص و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی است تا به بهترین نتیجه ممکن برسید.

برای کاشت مو روش های متعددی وجود دارد که لازم است با مراجعه به پزشک مجرب روش مناسب برای خود را پیدا کنید.

کاشت مو

جدیدترین روش های کاشت مو در ایران

جدیدترین روش های کاشت مو در ایران متعدد می باشد. انتخاب بهترین روش برای کاشت توسط پزشک انجام می شود. کلینیک تخصصی کاشت مو و کاشت ابرو طب هیر با بهره منده از مجرب ترین کادر پزشکی در کشور ارائه جدیدترین روش ها در ایران را برای شما عزیزان تضمین می کند.

در حال حاضر جدیدترین روش ها در ایران موارد زیر می باشد:

  • روش پانچ  (punch)

روش پانچ بدین صورت است که موهای از بانک مو به صورت دسته ای برداشت می شوند. بعد از برداشت مو سوراخ هایی در سر ایجاد می کنند. دسته های برداشت شده مو در این سوراخ ها قرار داده می شوند. روش پانچ به دلیل به وجود آوردن حالت عروسکی در موهای بیمار زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد.

در کاشت مو به روش FUT یک نوار کوچک از پشت سر بیمار برداشته می شود. این عمل با بی حسی سطحی انجام می شود. جایی نوار مویی که از پشت سر برداشته می شود قابل مشاهده نخواهد بود.

در روش FUT نیازی به تراشیدن موی سر نیست. فقط موی قسمتی که نیاز به کاشت دارد کوتاه می شود.

کاشت مو به روش FUT بسیار سریع بوده و در زمانی بین ۳ تا ۵ ساعت طول می کشد.

کاشت مو به روش FIT آخرین روشی است که برای شما مختصرا سرح می دهیم. روش FIT از طریق پانچ مو از بانک موی مورد نظر انجام می شود. کاشت مو به روش FIT شباهت هایی با روش FUT دارد. شباهت از این نظر که کاشت با استفاده از شکاف های کوچک در قسمت مورد نظر انجام می شود.

روش FIT بیشتر برای نقاط محدود نظیر ابرو صورت و… کاربرد دارد.

تاثیر پلاکت درمانی در افزایش رشد موی سر

بهترین روش کاشـت مو در ایران چه روشی است؟

بهترین روش کاشت مو را نمی توان به طور قطع نام برد. توصیه ما به شما این است که انتخاب بهترین روش کاشـت مو را به پزشک خود واگذار کنید. به هر حال از لحاظ محبوبیت می توان روش FUT را بهترین روش نام برد.کاشت مو به روش FUT بیشترین آمار رضایتمندی را به خود اختصاص داده است. در روش FUT می توان به تراکم بالاتری دست یافت. علاوه بر تراکم، کاشت طبیعی تر خواهد بود.

 

کلینیک زیبایی طب هیر در زمینه های دیگری نظیر کاشت مژه ، کاشت ابرو ، ترمیم مو و … آماده ارائه هر گونه خدمات می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کاشت مو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم