کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp ابرو، روشی موثر برای تقویت ابرو

نوشته شده در تاریخ 17 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 207 views

prp ابرو، روشی موثر برای تقویت ابرو

prp ابرو، روشی موثر برای تقویت ابرو

برای تقویت ابرو روش های زیادی وجود دارد که میتوان استفاده نمود. تقویت ابرو باعث میشود تا ریزش موها به تاخیر بیفتد و علاوه بر این شاهد افزایش زیبایی ابرو ها باشیم. معمولا در میان روش هایی که وجود دارد بسیاری از افراد از روش های غیر ایمن مانند تاتو استفاده میکنند که استفاده از این روش ها باعث میشود عوارض زیادی برای بیمار به وجود آید و شاهد به وجود آمدن نتایج دلخواه نباشیم به همین دلیل همیشه پیشنهاد میشود برای افزایش زیبایی ابرو ها به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. در کلینیک های زیبایی میتوانید از روش هایی استفاده کنید که هیچ عارضه ای برایتان به دنبال نخواهند داشت. PRP ابرو یکی از روش هایی است که استفاده از آن در اکثر موارد مشکلی به وجود نخواهد آورد و همه ی افراد با هر شرایطی که داشته باشند میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

PRP ابرو چیست؟

PRP ابرو یکی از روش های موثر برای تقویت ابرو است که در بسیاری از موارد استفاده از آن نتایج مطلوبی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل متخصصان زیبایی به صورت گسترده از آن استفاده میکنند. یکی از مهمترین مزایای پی ار پی ایمن بودن آن است به همین بیمارانی که از آن استفاده میکنند نگران مشکلاتی که برایشان به وجود خواهد آمد نخواهند بود. علاوه بر این استفاده از این روش باعث میشود تا در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد افزایش رشد و ضخامت ابرو ها باشیم.

prp ابرو، روشی موثر برای تقویت ابرو

PRP ابرو چگونه انجام میشود؟

در روشPRP ابرو در مرحله ی اول متخصصان ماده ی پی ار پی که همان پلاسمای غنی شده است را با خون بیماری ترکیب میکنند. این کار با استفاده از سانتریفیوژ صورت میگیرد. بعد از این که این کار انجام شد ماده ی پی ار پی توسط سوزن های نازک به نقاط مختلف ابرو تزریق میشود. این کار باعث خواهد شد تا پلاکت های خون به صورت گسترده در اختیار فولیکول ها قرار گیرند و بدین ترتیب فولیکول ها بتوانند به رشد موهای با کیفیت تر بپردازند.

PRP ابرو در چه مواردی تاثیر دارد؟

پی ار پی ابرو در مواردی تاثیر خواهد داشت که شاهد کچلی کامل ابرو نباشیم. افرادی که به علل مختلف قسمتی از ابروهایشان به صورت کامل دچار ریزش میشود باید برای رفع آن از روش های موثر تر مانند کاشت ابرو استفاده کنند. اما در مواردی که ابروها دچار کم پشتی شده باشند میتوان در اکثر اوقات با استفاده از PRP ابرو به نتیجه رسید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم