کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp برای ریزش مو

نوشته شده در تاریخ 17 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 394 views

prp برای ریزش مو

prp برای ریزش مو

در صورتی که دچار ریزش مو شده باشید حتما تبلیغاتی که در زمینه ی روش های مختلف درمانی میشود نظرتان را به خود جلب خواهد کرد و در عین حال این سوال نیز برایتان به وجود می آید که ادعاهایی که مطرح میشود چقدر صحت دارد و تا چه اندازه میتوان به آن ها اطمینان کرد. با توجه به این که در بسیاری از تبلیغات اثرات فوق العاده ای برای روش پی ار پی ذکر میشود در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم که PRP برای ریزش مو چه اثراتی دارد و چقدر میتوان روی آن حساب باز کرد؟

اثرات PRP برای ریزش مو

بسیاری از بیماران این سوال را مطرح میکنند که اثرات PRP برای ریزش مو چقدر است و واقعا اثراتی که در تبلیغات به آن اشاره میشود واقعیت دارد یا نباید به آن توجه داشت؟ در صورتی که این سوال برای شما هم به وجود آمده است بهتر است بدانید پی ار پی جزء روش هایی است که استفاده از آن در اکثر موارد نتیجه بخش است اما این موضوع که چقدر در درمان ریزش موی سر موثر است به شرایط بیمار بستگی دارد.

prp برای ریزش مو

بهتر است بدانید در مواردی که فرد ریزش موی کامل را تجربه نکرده باشد و تعداد کمی از موها دچار ریزش شده باشند قطعا PRP برای ریزش مو اثرات قابل توجهی خواهد داشت. البته در کنار پی ار پی باید از سایر روش های درمانی هم استفاده کرد و به تغذیه هم توجه زیادی داشت. چون استفاده از پی ار پی به هیچ وجه باعث معجزه نمیشود و افرادی که قصد دارند از آن استفاده کنند باید انتظارات واقعی داشته باشند.

تعداد جلسات PRP برای ریزش مو

تعداد جلسات PRP برای ریزش مو قطعا یک جلسه نخواهد بود بنابراین افرادی که قصد دارند با استفاده از این روش شاهد رفع ریزش موی خود باشند باید حداقل هر ۶ ماه تا چند مرتبه این روش را امتحان کنند. البته تعداد جلسات پی ار پی به نظر پزشک بستگی خواهد داشت به همین دلیل نمیتوان با قطعیت آن را تعیین کرد.

prp برای ریزش مو

ماندگاری نتایج PRP

PRP برای ریزش مو اثرات بلند مدت خواهد داشت اما باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده ی موقت از این روش به هیچ وجه باعث رفع دائم ریزش مو نخواهد شد. برای این که شاهد حفظ نتایج پی ار پی باشید بهتر است هر ۳ تا ۶ ماه برای استفاده از این روش به پزشک مراجعه کنید.

البته در کنار پی ار پی میتوان از روش های دیگری که برای درمان ریزش مو وجود دارد نیز استفاده کرد تا شاهد نتایج بهتری بود که برای اینکار باید حتما با پزشک مراجعه نمود چون در برخی موارد به علت شرایط خاصی که بیمار دارد ممکن است استفاده از روش های دیگر پیشنهاد نشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم