کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp برای پوست سر

نوشته شده در تاریخ 17 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 118 views

prp برای پوست سر

prp برای پوست سر

مشاهده ی ریزش مو در خانم ها آنقدر ها هم که برخی از افراد تصور میکنند عجیب نیست چون ریزش مو همیشه به علت مشکلات ارثی به وجود نمی آید و عوامل زیادی در این مشکل دست دارند. متاسفانه افرادی خانم هایی که دچار ریزش مو میشوند بیشتر از اینکه به فکر رفع ریزش موی خود نگران استفاده از روش های مضر برای درمان ریزش موی خود هستند به همین دلیل در این مطلب قرار است به یکی از روش های رفع ریزش مو یعنی پی ار پی بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با PRP برای پوست سر بیشتر آشنا شوید.

PRP برای پوست سر

پی ار پی روشی است که احتمالا همه ی افراد حداقل نام آن را یکبار شنیده اند چون به علت اثراتی که این روش دارد در بسیاری از کلینیک های زیبایی انجام میشود و تبلیغات زیادی در مورد آن صورت میگیرد. تزریق PRP برای پوست سر در اکثر موارد افزایش تراکم مو و رفع کچلی را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در صورتی که در مراکز معتبر انجام شود قطعا نتیجه بخش خواهد بود.

prp برای پوست سر

در این روش متخصصان برای رفع کچلی و طاسی در مرحله ی اول نمونه ی خون بیمار را دریافت میکنند و با استفاده از کیت های مخصوص و دستگاه سانتریفیوژ به افزایش پلاکت های آن میپردازند و در مرحله ی آخر پلاکت ها را به قسمت های مختلف سر تزریق میکنند تا فولیکول ها تقویت شوند و رشد موها افزایش پیدا کند. بهتر است بدانید از پی ار پی برای رفع مشکلات پوستی هم استفاده میشود.

مزایای PRP برای پوست سر

مزایای PRP برای پوست سر تا جایی خواهد بود که شاید نتوان به همه ی موارد آن در یک مطلب اشاره کرد اما به طور کلی بهتر است بدانید پی ار پی جزء تنها روش هایی است که استفاده از آن هیچ عارضه ای برای بیمار به وجود نمی آورد و احتمال عفونت، حساسیت و مشکلات دیگر تقریبا نزدیک به صفر است.

prp برای پوست سر

هزینه ی پی ار پی نسبت به روش های دیگر مانند کاشت مو قطعا تا چند برابر کمتر خواهد بود و علاوه بر این همه ی افراد با محدودیت هایی که دارند میتوانند از این روش استفاده کنند. این روش هم برای مردان و هم برای خانم ها روشی مناسب خواهد بود.

معایب PRP برای مو

قبل از اینکه از PRP برای پوست سر و مو استفاده کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که این روش معایبی هم دارد. مثلا افرادی که دچار کچلی و طاسی شدید شده اند ممکن است با استفاده از این روش به نتیجه نرسند. علاوه بر این بیمارانی که مشکلات انعقاد خون دارند هم ممکن است برای استفاده از این روش با ممنوعیت روبرو شوند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم