کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp بعد از کاشت موی صورت

نوشته شده در تاریخ 17 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 399 views

prp بعد از کاشت موی صورت

prp بعد از کاشت موی صورت

به دلیل اثرات فوق العاده ای که کاشت مو دارد بسیاری از افرادی که دچار کچلی و طاسی میشوند تصمیم میگیرند از این روش استفاده کنند به همین دلیل لازم دانستیم تا با انتشار مطالب مختلف در مورد کاشت مو اطلاعات بیماران را افزایش دهیم تا بتوانند به نتایج بهتری دست پیدا کنند. یکی از مواردی که بسیاری از بیماران در مورد آن سوال میکنند اثرات درمانی PRP بعد از کاشت موی صورت است به همین دلیل در ادامه به صورت مفصل به آن خواهیم پرداخت پس ما را همراهی کنید.

ضرورت PRP بعد از کاشت موی صورت

درصد زیادی از بیماران تصور میکنند استفاده از PRP بعد از کاشت ضروری است این در حالی است که در هیچ مقاله ای به این موضوع اشاره نشده است و درصد زیادی از بیماران بعد از کاشت نیاز به استفاده از روش های پی ار پی نخواهند داشت. البته به دلایلی که در این مطلب به آن اشاره میکنیم استفاده از پی ار پی بعد از کاشت موی صورت در برخی موارد موثر خواهد بود و اثرات خوبی به دنبال خواهد داشت.

prp بعد از کاشت موی صورت

البته باید بدانید پی ار پی به تنهایی هم اثرات فوق العاده ای خواهد داشت. افرادی که از روش های پی ار پی استفاده میکنند میتوانند بعد از ۳ ماه شاهد افزایش قابل توجه رشد موهای صورت باشند. استفاده ی دوره ای و منظم از روش های پی ار پی منجر به افزایش ضخامت موهای صورت هم خواهد شد به همین دلیل حالت پذیری موهای صورت نیز افزایش پیدا میکند.

اثرات درمانی PRP بعد از کاشت

PRP بعد از کاشت موی صورت ضروری نیست اما به هر حال نباید اثرات درمانی فوق العاده ی آن را نادیده گرفت. بهتر است بدانید افرادی که بعد از کاشت مو ی سر و صورت از روش های پی ار پی استفاده میکنند شاهد رفع سریعتر جای زخم و بخیه خواهند بود و علاوه بر این موهایشان نیز رشد بهتری خواهد داشت.

prp بعد از کاشت موی صورت

البته بسیاری از متخصصان برای افزایش رشد ریش و سبیل های قدیمی که در صورت وجود دارد استفاده از این روش را توصیه میکنند که به هر حال نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت.

معایب PRP بعد از کاشت ریش و سبیل

PRP بعد از کاشت ریش و سبیل مشکلی به وجود نمی آورد و عارضه ی خطرناکی به دنبال نخواهد داشت اما باید برای استفاده از این روش حتما با پزشک کاشت موی خود مشورت کنید چون ممکن است به علت شرایط خاصی که دارید نتوانید از این روش استفاده کنید یا روش های بهتری برای افزایش رشد موهای صورتتان پیشنهاد شود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم