کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

PRP بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 17 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 531 views

PRP بعد از کاشت مو

PRP بعد از کاشت مو

پی ار پی از روش های موثر برای درمان بسیاری از نواقص پوست و مو و حتی روش بسیاری از بیماری هاست به همین دلیل در پزشکی به جایگاه قابل توجهی دست پیدا کرده است و بسیاری از متخصصان برای رفع بیماری ها و مشکلات بیماران از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید یکی از کاربردهای اصلی پی ار پی برای رفع ریزش مو و کچلی است به همین دلیل PRP بعد از کاشت مو نیز در برخی موارد پیشنهاد میشود همین باعث شده تا در این مطلب به بررسی مصارف پی ار پی بعد از پیوند مو بپردازیم.

PRP بعد از کاشت مو

استفاده از روش های کاشت مو در اکثر موارد به خودی خود نتیجه بخش خواهد بود و باعث رشد موهای جدید میشود به همین دلیل لازم نیست از روش های دیگر استفاده کرد اما به طور کلی اکثر متخصصان با توجه به شرایط بیمار به استفاده از روش های درمانی مکمل هم میپردازند تا با استفاده از آن سرعت رشد موهای بیمار را افزایش دهند و از بروز عوارض مختلف بکاهند.

PRP بعد از کاشت مو

استفاده از روش PRP بعد از کاشت مو توسط برخی از متخصصان با عنوان یک روش درمانی مکمل توصیه میشود. استفاده از این روش نه تنها باعث افزایش رشد موها خواهد شد بلکه به رفع اسکار ها و جای زخم های سطحی هم کمک میکند. البته پی ار پی به تنهایی هم برای رفع ریزش مو میشود که حتما در مطالب بعد به صورت مفصل به آن خواهیم پرداخت.

زمان استفاده از PRP بعد از کاشت مو

برای استفاده از PRP بعد از کاشت مو معمولا باید چند ماه صبر کرد و بسیاری از متخصصان توصیه میکنند این دو روش همراه با هم استفاده نشوند چون احتمال بروز برخی عوارض افزایش پیدا میکند اما به هر حال این مورد هم به شرایط بیمار بستگی دارد به همین دلیل ممکن است برخی از متخصصان توصیه کنند بلافاصله بعد از کاشت از روش های پی ار پی استفاده شود.

مراحل PRP بعد از کاشت مو

PRP بعد از کاشت مو به صورت معمول انجام میشود. در مرحله ی اول متخصصان به تهیه ی خون بیمار میپردازند آن را وارد دستگاه سانتریفیوژ میکنند تا عناصر تشکیل دهنده ی خون تقسیم شوند و بتوان پلاکت های خون را جدا کرد. بعد از اینکه پلاکت ها جدا شدن متخصصان آن ها را به نقاط مختلف سر تزریق میکنند تا به صورت مستقیم در اختیار فولیکول ها قرار گیرند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم