کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp خون

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 540 views

prp خون

prp خون

بسیاری از افراد قبل از اینکه در سنین پایین دچار ریزش مو شوند تصور میکنند این مشکل فقط با افزایش سن به وجود می آید. این در حالی است که درصد زیادی از بیماران در سنین ۲۵ الی ۳۵ سالگی ریزش مو را تجربه میکنند. خوشبختانه برای درمان ریزش مو در سالهای اخیر روش های زیادی به وجود آمده است بنابراین افرادی که دچار ریزش مو میشوند نباید از بابت درمان این مشکل نگرانی خاصی داشته باشند. استفاده از PRP خون یکی از روش های درمانی ریزش مو است که قرار است در ادامه به آن بپردازیم.

درمان ریزش مو با PRP خون

برای درمان ریزش موی سر همیشه نباید از روش های تهاجمی استفاده کرد چون استفاده از روش هایی مانند PRP خون هم در برخی موارد نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به طوری که از مشاهده ی آن قطعا دچار تعجب خواهید شد. پی ار پی روشی ساده است که نهایتا یک الی دو ساعت زمانتان را خواهد گرفت اما در صورتی که به صورت مداوم از آن استفاده کنید نتایج دائمی به دنبال خواهد داشت.

prp خون

بهتر است بدانید افرادی که از پی ار پی استفاده میکنند در اکثر موارد بعد از ماه اول افزایش رشد موهای خود را به خوبی احساس خواهند کرد و بعد از ماه پنجم این اثرات به حداکثر ممکن خواهد رسید. بهتر است بدانید پی ار پی تنها روشی است که در آن حتی نیاز نیست از بی حسی استفاده کرد چون تزریق آن با سوزن های ظریف انجام میشود به همین دلیل هیچ مشکلی برای بیمار به وجود نمی آورد.

مراحل تزریق PRP خون

بهتر است بدانید PRP خون باید حتما از خون خود بیمار دریافت شود چون انتقال خون از سایر افراد میتواند مشکل ساز باشد. البته این کار مزایای زیادی دارد چون باعث میشود عوارض آن به حداقل ممکن برسد و احتمال حساسیت وجود نداشته باشد.

prp خون

جدا کردن ماده ی PRP خون  با استفاده از دستگاه سانتریفیوژ انجام میشود. بعد از این متخصصان با توجه به نواحی که بیشتر دچار کچلی شده ماده ی بدست آمده را به سر تزریق میکنند.

کاربرد های PRP خون

بهتر است بدانید PRP خون فقط برای درمان ریزش مو کاربرد ندارد و امروزه برای رفع بسیاری از بیماری ها از آن استفاده میشود. از میان بیماری هایی که میتوان با استفاده از پی ار پی درمان کرد میتوان به زانو درد، مشکلات پوستی، آرتروز پا، تنیس البو، تاندونیت کاسه زانو، بی ثباتی شانه و درد دیسک ستون فقرات اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم