کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp درمانی ریزش مو

نوشته شده در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 28 views

prp درمانی ریزش مو

prp درمانی ریزش مو

در سالهای اخیر استفاده از روش های کلینیکی برای درمان ریزش موی سر افزایش پیدا کرده است چون بسیاری از افراد به این موضوع پی برده اند که بسیاری از انواع ریزش موها را نمیتوان با استفاده از روش های خانگی درمان کرد اما متاسفانه هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که نسبت به روش های درمانی مختلف آشنایی کافی ندارند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در ادامه به معرفی یکی از بهترین روش های درمانی بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با PRP درمانی ریزش مو آشنا شوید.

PRP درمانی ریزش مو

PRP درمانی ریزش مو روشی جدید نیست اما به علت این که در حال حاضر تبلیغات زیادی برای آن میشود متقاضیان زیادی پیدا کرده است. قطعا محبوب بودن این روش به علت تبلیغات بالایی که برای آن انجام میشود نیست چون بسیاری از افراد با استفاده از این روش شاهد نتایج واقعی پی ار پی خواهند بود. نتایج پی ار پی تاکنون نشان داده که میتوان به عنوان روشی مطمئن در درمان بیماری ها از آن استفاده کرد.

prp درمانی ریزش مو

بهتر است PRP درمانی ریزش مو در یک جلسه انجام میشود به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو شده اند میتوانند در کمترین زمان ممکن به درمان مشکل خود بپردازند. هزینه ی این روش در مقایسه با روش های دیگر کمتر است به همین دلیل در صورتی که توانایی پرداخت روش های گران قیمت مانند کاشت مو را ندارید بهتر است حتما از پی ار پی درمانی استفاده کنید.

روش PRP درمانی ریزش مو

همانطور که گفتیم PRP درمانی ریزش مو در یک جلسه انجام میشود اما بهتر است بدانید این روش کمی زمان بر خواهد بود و ممکن است تا ۲ الی ۳ ساعت وقت شما را بگیرید چون برای پی ار پی درمانی متخصصان باید قبل از هر چیز به تهیه ی ماده ی پی ار پی که همان پلاکت های خون است بپردازند.

prp درمانی ریزش مو

برای تهیه ی پی ار پی متخصصان به دریافت خون از بازوی بیمار میپردازند و با استفاده از روش هایی که وجود دارد لایه های مختلف خون را جدا میکنند. در مرحله ی آخر با استفاده از سوزن های مخصوص ماده ی پی ار پی را در نواحی که دچار کچلی و طاسی شده تزریق می نمایند.

بهترین سن برای PRP درمانی

خوشبختانه برای PRP درمانی ریزش مو محدودیت سنی وجود ندارد به همین دلیل همه ی افراد میتوانند از مزایای آن استفاده کنند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که ریزش مو در اکثر موارد ممکن است تا سنین ۲۵ سالگی هم ادامه داشته باشد بنابر این بهتر است حتما بعد از این سنین از این روش استفاده کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم