کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp سر

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 513 views

prp سر

prp سر

اگر برای افزایش زیبایی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده باشید قطعا مواجه شدن با ده ها روش مختلف برای افزایش زیبایی باعث سردرگمی تان خواهد شد به همین دلیل اگر به دنبال درمان کوچکترین مشکلات پوستی هم به مرکز مورد نظر مراجعه کنید تصمیم میگیرید به خانه باز گردید و از روش هایی که با آن آشنایی دارید استفاده کنید این در حالی است که روش های خانگی به هیچ وجه نتایج مناسبی به دنبال نخواهند داشت. در این مواقع تنها راه چاره این است که با روش هایی مانند روش های مدرن PRP سر و صورت بیشتر آشنا شوید.

PRP سر و صورت

PRP سر و صورت یکی از مدرترین روش ها برای رفع مشکلات پوست و مو به شمار میرود که شاید از زمان ظهور این روش هنوز دو دهه هم سپری نشده باشد اما در حال حاضر روش پی ار پی به یکی پر تقاضا ترین روش هایی تبدیل شده است که در کلینک های زیبایی وجود دارد به همین دلیل بهتر است حتما با آن بیشتر آشنا شوید تا بتوانید برای افزایش زیبایی خود از روش های مختلف آن استفاده نمایید.

prp سر

برای انجام PRP سر و صورت باید قبل از هر چیز مقداری از خون بیمار دریافت شود تا بتوان با استفاده از آن به تهیه ی پلاسمای غنی از پلاکت پرداخت. بعد از  این که ماده ی پی ار پی آماده شد تزریق آن در کمتر از نیم ساعت انجام میشود. برای تزریق پی ار پی به نقاط مختلف بدن تقریبا محدودیت خاصی وجود ندارد به همین دلیل میتوان برای رفع مشکلات پوست و مو در تمام بدن استفاده کرد.

اثرات PRP سر و صورت

PRP سر و صورت اثرات فوق العاده ای خواهد داشت. این روش جزء معدود روش هایی است که میتوان با استفاده از آن به رفع مشکلات پوست و مو پرداخت. بهتر است بدانید افرادی که از کم پشتی موهای صورت یا سر رنج میبرند میتوانند با استفاده از این روش در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش رشد موهای خود باشند.

prp سر

علاوه بر این برای جوانسازی پوست صورت هم میتوان از نتایج فوق العاده ای پی ار پی استفاده کرد. تزریق پی ار پی به صورت باعث میشود تا پوست به سرعت به ترمیم خود بپردازد و خاصیت ارتجاعی آن بهبود پیدا کند.

هزینه ی PRP سر و صورت

همانطور که گفتیم از PRP سر و صورت میتوان برای رفع مشکلات مختلف پوست و مو استفاده کرد به همین دلیل هزینه ی آن باید حتما بعد از بررسی آسیبی که برای پوست مو و به وجود آمده، اعلام شود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم تا جایی که امکان دارد برای اطلاع از هزینه ی این روش به صورت حضوری به کلینیک ها مراجعه کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم