کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

prp صورت

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 528 views

prp صورت

prp صورت

معمولا با افزایش سن مشکلات پوستی افزایش پیدا میکند که همین یکی از دلایل کاهش زیبایی در سنین بالا است به همین دلیل در بسیاری از مواقع میتوان با درمان مشکلات پوستی به افزایش قابل توجه زیبایی پرداخت. PRP صورت از روش های جوانسازی پوست به شمار میرود که قصد داریم به آن بیشتر بپردازیم. بهتر است بدانید برای استفاده از این روش محدودیت سنی وجود ندارد به همین دلیل همه ی افراد میتوانند برای رفع مشکلات پوستی و چین و چروک ها از آن استفاده کنند و به نتایج دلخواه برسند.

PRP صورت

بهتر است بدانید PRP صورت از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان به رفع بسیاری از مشکلات پوستی پرداخت. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند بعد از چند هفته شاهد رفع بسیاری از چین و چروک های پوستی باشند. این روش برای رفع جای زخم و آکنه هم بسیار مناسب خواهد بود چون جزء معدود روش هایی است که استفاده از آن هیچ عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آورد.

prp صورت

در صورتی که قصد دارید از این روش استفاده کنید بهتر است این موضوع را بدانید که PRP صورت علاوه بر خانم ها برای آقایان هم مناسب خواهد بود و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. نتایج پی ار پی در اکثر موارد دائمی است اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای جلوگیری از مشکلات پوستی باید حتما به مراقبت از پوستتان توجه زیادی داشته باشید.

شرایط استفاده از PRP صورت

متاسفانه همه ی افراد نمیتوانند از  روش های PRP صورت  استفاده کنند به همین دلیل قبل از اینکه به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید بهتر است حتما از شرایط خاص آن آگاه شوید. مهمترین شرط پی ار پی سلامت عمومی فرد است. افرادی که دچار بیماری هایی مانند سرطان، عفونت های شدید، دیابت کنترل نشده، ایدز و اختلالات انعقاد خون هستند نمیتوانند از پی ار پی استفاده کنند.

prp صورت

علاوه بر این ها افراد سیگاری هم باید حداقل چند روز مصرف سیگار را متوقف کنند چون استعمال سیگار باعث کاهش اثر بخشی پی ار پی میشود.

فواید PRP صورت

PRP صورت جزء روش های غیر تهاجمی است که میتوان با استفاده از آن به راحتی چین و چروک ها را درمان کرد. افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد دچار مشکلی نخواهند شد این در حالی است که استفاده از روش هایی مانند لیفت در اکثر موارد عوارض قابل توجهی به دنبال خواهد داشت. البته این نکته را هم باید بدانید که هزینه ی پی ار پی هم بسیار پایین است.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم