کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

PRP موهای کم پشت

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 462 views

PRP موهای کم پشت

PRP موهای کم پشت

کم پشتی مو در اکثر موارد تاثیر زیادی بر روی زیبایی انسان خواهد گذاشت به همین دلیل افرادی که دچار این مشکل میشود معمولا مشکلات روحی مختلفی را تجربه میکنند و اعتماد به نفس شان کاهش می یابد، به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به PRP موهای کم پشت بپردازیم. این روش در سالهای اخیر به محبوبیت بالایی دست یافته است و بسیاری از افراد به دنبال این هستند که بدانند روش پی ار پی چگونه انجام میشود. در ادامه با ما همراه باشید تا به پاسخ این سوال دست یابید.

PRP موهای کم پشت

پی ار پی از روش های جدیدی است که به تازگی در میان روش های درمانی به جایگاه خوبی دست پیدا کرده است چون افرادی که از این روش برای رفع کم پشتی مو استفاده میکنند در اکثر موارد از نتایجی که به وجود می آید رضایت کافی خواهند داشت. PRP موهای کم پشت هزینه ی نسبتا کمی نسبت به روش های دیگر دارد و به علت مزایای فوق العاده ای که داراست قطعا یکی از بهترین روش ها خواهد بود.

PRP موهای کم پشت

بهتر است بدانید برای PRP موهای کم پشت شرایط عجیب و قریبی وجود ندارد به همین دلیل تمام افرادی که دچار کم پشتی مو شده اند میتوانند برای دستیابی به نتایج دلخواه از این روش استفاده کنند به طوری که حتی افراد زیر ۲۵ سال هم میتوانند از این روش برای افزایش رشد مو های خود بهره بگیرند. این در حالی است که استفاده از روش هایی مانند کاشت مو در این سنین امکان پذیر نیست.

 

مراحل PRP موهای کم پشت

بهتر است بدانید تقریبا مراحل تمام روش های پی ار پی شبیه به هم هستند به این صورت که ابتدا با استفاده از روش هایی که وجود دارد ماده ی پی ار پی از خون بیمار تهیه میشود و بعد از آن نقاطی از سر که دچار کم پشتی شده تزریق میشود. PRP موهای کم پشت روشی کاملا غیر تهاجمی است و در این روش برای تزریق از سوزن های نازک استفاده میشود به همین دلیل باعث درد و خونریزی نمیشود.

PRP موهای کم پشت

نکات مهم در پی ار پی موهای کم پشت

قبل از اینکه به PRP موهای کم پشت فکر کنید باید این نکته را بدانید که کم پشتی مو در برخی از موارد به علت بیماری های مختلف در بدن به وجود می آید به همین دلیل همیشه هم استفاده از این روش بهترین گزینه نخواهد بود.

علاوه بر این باید حتما برای استفاده از روش های پی ار پی به متخصصان با تجربه مراجعه کنید چون هر گونه مشکل در تزریق میتواند عوارض جبران ناپذیری با به دنبال داشته باشد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم